Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 70 кілометрів на годину,а потім ще 1,5 годин зі швидкістю 42

кілометра на годину. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Максим.

Дано:                                    Решение:
t₁ = 2 ч
t₂ = 1,5 ч              v cp = (v₁t₁ + v₂t₂):(t₁ + t₂) = (70*2 + 42*1,5):3,5 =
v₁ = 70 км/ч                                                = 203 : 3,5 = 58 (км/ч)
v₂ = 42 км/ч
=============
v cp = ?

Ответ: средняя скорость автомобиля 58 км/ч