З якої висоти має падати крапля води,щоб після удару вона стала кип'яченою t1=0градусів

t2=100градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Андрей.

Если сопротивление воздуха не учитывать, то c*m*(t2-t1)=m*g*h
h=c*(t2-t1)/g=4200*(100-0)/10=42 000 м