скільки електронів проходить крізь поперечний переріз провідника за 100 мкс якщо сила струму

становить 6,4 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Лиза.

Q=I*t=6,4*10^-3*100*10^-6=6,4*10^-7 Кл
N=q/e=6,4*10^-7/1,6*10^-19=4*10^12