Задача: Соленоїд має 500 витків, нікелеве осердя (μ = 200), завдовжки 0,3 м па площею поперечного

перерізу 20 см2 Опір обмотки = 40 Ом напруга на соленоїді = 200В. Знайти енергію магнітного поля селеноїда.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Полина.
W=L*I^2/2 (1)
I=U/R(2)
L=M0*M*n^2*S*L(3)
Подставим 2 и 3  в 1
W=M0*M*n^2*S*L*U^2/2*R^2=12,56*10^-7*200*25*10^4*0,002*0,3*4*10^4/2*16*10^2=47,1 Дж