Через резистор з опором 0,4 кОм тече струм силою 0,8А. Визначити напругу на резисторі. а) 0,32В б)

320 В в) 2 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Bett Ellyza.

U=I*R= 0/8*400=320в       ррррррррррррррррррр