Визначте густину сплаву що складається з олова та свинцю. Об'єм справу дорівнює сумі об'ємів його

складників. (7 клас ) Даю багато балів. ....Дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Довганенко Анна.
Vо - обєм олова
Vс - обєм свинцю
Vсп - обєм сполаву
Vсп = Vо+Vс - умова задачі
Vо=Vс - теж умова
Mсп = Мо + Мс (маса)
Рсп*Vсп = Ро*Vо+РсVс

Рсп = (Ро*Vо+РсVс)/Vсп