Тіло масою 500 гр, кинуте вертикально вгору з початковою швидкістю 40 м/с, піднялося на висоту 50

м. визначте силу опору повітря, вважаючи її під час руху тіла постійною. Прискорення вільного падіння 9,8 м/с!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рогова Яна.
Кинетическая энергия в момент бросания тела:
Ek = m*V²/2 = 0,500*40²/2 = 400 Дж

Потенциальная энергия на высоте 50 м:
Ep = m*g*h = 0,500*9,8*50 = 245 Дж

Работа против сил трения:
A = 400 - 245 = 155 Дж

Сила сопротивления:
F = A / h = 155 / 50 = 3,1 H