Оптична сила лінзи становить 2,5 дптр. На якій відстані від неї необхідно розмістити лампу та

екран, щоб отримати на екрані зображеня лампи мало за розмірами було рівне розмірам лампи?

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Елизавета.

На відстані рівному фокусній відстані.
За формулою оптичної сили лінзи D=\frac{1}{F}, де F - фокусна відстань (м).
Звідси висловлюємо шукану величину фокусної відстаніF=\frac{1}{D}. Підставляємо і обчислюємоF=\frac{1}{2,5}=0,4(metra)