Допоможіть будь ласкаВантаж якої маси можна було б підняти висоту 100 м якби вдалося використати

всю енергію що виділяєтьсч під час охолодження 1 л тосолу від 100 до 0 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивцева Лида.
1)
Из справочника находим:
Удельная теплоемкость тосола:
c = 3000 Дж/(кг·°С)
Плотность тосола:
ρ = 1070 кг/м³

2)
Масса тосола:
m = ρ·V = 1070*1·10⁻³ = 1,07 кг

3)
Выделится тепла при охлаждении тосола:
Q = c*m*(t₂-t₁) = 3000*1,07*(100 - 0) = 321 000 Дж       (1)

4)
Работа:
A = m*g*h = 1000*m       Дж                                             (2)

Приравниваем (2) и (1)
1000*m = 321 000
m = 321 000 / 1000 = 321 кг