Частота світлових коливань 4*10^14. Визначити довжину хвилы цього випромынювання в алмазы якщо

n=2.42

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Виктория.
V=c/n
V=L*v
c/n=L*v
L=c/n*v=3*10^8/2,42*4*10^14=3,1*10^-7 метрiв