Знайдіть густину речовини,з якої виготовлений кубик, і жорсткість пружини динамометра. Ребро кубика

дорівнює 4 см, видовження пружини - 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тремтячий Ігор.

М = 2/10 = 0,2 кг
в = (0,04)^ 3 = 0,000064 м3
р = 0,2/0,000064 = 3125 = 3,125 г/см3
к = 2/0,05 = 40 Н/м         Ответ 3,125 г/см3     40 Н/м