Доведіть,що для будб-яких провідників виконується залежність U1/U2=R1/R2 та

I1/I2=R2/R1/.Допоможіть,будь ласка ,потрібно на завтра.

Ответы на вопрос

Отвечает Шелюта Владислав.
При послідовому з'єднанні  струм однаковий U1=IR1, U2=IR2,
U1/U2=IR1/(IR2) = R1/R2.
U1/U2= R1/R2 - доведено.

 При паралельному з'єднанні напруга однакова  I1=U/R1, I2=U/R2,
I1/I2=U/R1:U/R2 = R2/R1.
I1/I2=R2/R1 - доведено.