Рух тіла задано рівнянням x=5+2t. За який час тіло здійснить переміщення 10м.


Ответы на вопрос

Отвечает Шамаева Карина.

S=S0+v*t   t= S-S0/v = 10-5/2=1c

в дано запиши

S0=5m

S=10m

v=2m/c