Брусок масою М2=0,5 кг ковзає по горизонтальній поверхні під дією бруска масою М1=100 г, що

опускається у вертикальному напрямі. Коефіціент тертя дорівнюе 0,1. Визначити модуль прискорення брусків?

Ответы на вопрос

Отвечает Aleshova Sveta.

T-Mm1g=m1a

T-m2g=m2a. Отсюда a=(m2g-Mm1g)/(m1-m2)=10/3=3.4(м/с^2). T=m2(g+a)=2.7(Н).Ответ 2.7 Н