Велосепедист проїхав 30км зі швидкістю 15км/год і 51км зі швидкістю 17км/год.яка середня швидкість

його руху на всьому пройденому шляху?Відповідь дати в м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Дано: 
S₁ = 30 км
S₂ = 51 км
v₁ = 15 км/ч
v₂ = 17 км/ч
Найти:
v(cp) - ?(м/с)

v_{cp}= \cfrac{S_1+S_2}{t_1+t_2}= \cfrac{S_1+S_2}{ \frac{S_1}{v_1} + \frac{S_2}{t_2} }= \cfrac{30+51}{ \frac{30}{15} + \frac{51}{17} }=  \cfrac{81}{2+3}= \cfrac{81}{5}=16.2    км/ч

16,2 км/ч =  \frac{16,2*1000}{60*60}= \frac{162}{36}=  4,5 м/с

Ответ: 4,5 м/с

Отвечает Ахметов Айдар.

Дано:
S1=30 км
V1=15 км/год
S2=51 км
V2=17 км/год
Знайти V(c.)
Розв'язання :
V(с.)= (S1+S2)/(t1+t2)
t1= S1/V1
t2=S2/V2

t1=30/15=2(год)
t2=51/17=3(год)

V(c.)=(30+51)/(2+3)=16,2(км/год)=4,5(м/с)