На пружині жорсткістю 100 Н/м тягнуть рівномірно прямолінійно брусок масою 2 кг. Чому дорівнює

коефіціент тертя, якщо пружина стала довшою на 8см?

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Арина.

Fтр=Fупр

kx=nmg

n=kx/mg=100*0,08/20=0,4