Знаючи молярну масу фтору (19 г/моль), обчисліть електрохімічний еквівалент фтору в розчині

плавикової кислоти (НF).

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметгалеев Даня.
K=M/n*F=19*10^-3/1*96500=0,196*10^-6 кг/Кл