Як знайти кілкість коливань маятника годинника коли відомо час коливань-1 год, або 3600 секунд і

період коливань 2 с.?? СРОЧНООООО! ЛЮДИ БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.
T=3600 c, T=2 c. n-?
T=t/n; n=t/T; n=3600/2=1800.