Тіло масою 2кг рухається вздовж осі Ох. Його координата змінюється відповідно до рівняння

х=2+3t+5t2, всі величини вимірюються в одиницях СІ. Визначте імпульс тіла в момент часу t = 2с.

Ответы на вопрос

Отвечает Капашев Олжас.
X(t)=x0+V0t+at^2/2,
x(t)=2+3t+5t^2, значит V0=3, a/2=5, a=10, 
V(t)=V0+at=3+10*2=23м/с;
mV=2*23=46 кг*м/с.