Із якою швидкістю поширюється світло в прозорому середовищі,абосолютний показник заломлення якого

1,6?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.
Дано n=1,6   с=3*10^8 м\с     V- ?


V=c\n-3*10^8\1,6=1,875*10^8 м\с