Чому дорівнює напруга на ділянці кола, в якій при силі струму 2А за 20с була викоана робота 800Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Байниязов Каримулла.
Если правильно перевела мову:
A=I*U*t
U=A/I*t=800/2*20=20 В