Ескалатор метро рухається зі швидкістю 0,8 м/с. За який час пасажир переміститься на 40 м відносно

землі, коли він сам іду у напрямі руху зі швидкістю 0,2 м/с у системі відліку, пов"язаній з ескалатором?

Ответы на вопрос

Отвечает Станько Макс.
V=v1+v2=1м/с
t=s/v=40c