При напрузі 9 В сила струму через резистор дорівнює 0,6 А. якою стане сила струму через цей

резистор, якщо напругу збільшити до 22,5 В

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмич Дима.
U=9B
I=0,6A

U=I*R
R=U/I
R=9/0,6= 15 Om

U=22.5B
I=22.5/15 = 1.5 A