тіло падає з висоти 78,4 м. Визначте його переміщення за останню секунду падіння.


Ответы на вопрос

Отвечает Шатунова Даша.

h=78,4 м

нехай:

Δs - переміщенне за останню секунду

s₁ - переміщенне післяпередостаннього секунду

 

Δs=h-s₁

s₁=?

 

s₁=s₀+v₀t₁+gt₁²/2

s₀,v₀=0

t₁=?

 

h=gt²/2

78,4=9,8*t²/2

9,8t²=156,8

t²=16

t=4 с ⇐ это весь час падіння

 

t₁=4-1

t₁=3 с

 

s₁=9,8*3²/2

s₁=4,9*9

s₁=44,1 м

 

Δs=78,4-44,1

Δs=34,3

 

вибачтеза мову ;)