Яка початкова швидкість шайби, якщо вона зупинилась, через 40м? Коефіцієнт тертя шайби об лід 0,05.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметгеева Динара.
M*V^2/2=u*m*g*S
V=sqrt(2*u*g*S)=sqrt(2*0,05**10*40)=6,32 м/с