З греблі щохвилини падає 15000м кубічних води з висоти 10м. Яка при цьому виконується робота?


Ответы на вопрос

Отвечает Вульфова Ника.
За секунду падає 15000/60 = 250 м³, що має масу 250 тон, або 250000 кг. Енергія тіла в гравітаційному полі Е = mgH, значить Е = 250000*10*10 = 25000000 Дж. За секунду вода гіпотетично може виконати роботу в 25 мега Джоулів, що відповідає потужності 25 мега Ватт.