При ізометричному стискуванні 9г водяної пари його обєм зменшився в 3 рази а тиск зріс у

двічі.Знайти початковий обєм пари

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Андрей.
Никак не изменитсяДопустим:Длинна-9Высота-15Ширина-109/3=315/5=310*15=1509*15*10=13503*3*150=1350