. По нікеліновому провіднику довжиною 10 м йде струм силою 0,5 А. Визначте переріз провідника, якщо

до його кінців прикладена напруга 20 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Линковская Лиза.
С закона Ома   p=42*10^{-3} - питомий опір нікеліну
I=U/R

R=p*l/s

I=(U*s)/p*L  

S=I*p*L/U=0.5*10*42*10^{-3}/20=0.01 м
²=1 см²
Отвечает Швец Диана.
I=U/R

R=p*l/s
I=(U*s)/p*l   s=
где p это удельное сопротивление