Визначити жорсткість пружини,на якій висить вантаж 150 кг і видовження пружини дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Блоха Ярослав.
m=150 кг, Δx=0,12 м.
k-?
F=kΔx.
k=F/Δx.
F=mg.
k=mg/Δx.
k=1500/0,12=12500 Н/м.