Газ займає обєм 4л під тиском 500 Н/м2 . Визначити сумарну кінетичну енергію поступального руху

молекул

Ответы на вопрос

Отвечает Друма Аня.
Еk=3/2×vRT
PV=vRT
Ek=3/2×PV
Ek=3×500×4*10^-3/2=3Дж
Ответ 3Дж