Яке паливо потрібно спалити, щоб при повному згорянні 100кг виділилось 1500МДж тепла? Скільки води

можна нагріти цією кількістю теплоти на 80С?

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Решение:

100кг*1500000000Дж*80гр/27*10^6Дж/кг=12000000000000/27000000=посчитай!

так наверное!!!