Есепке көмектесіңіздерші Вагонның барлық дөңгелектерінің рельстермен түйісу ауданы 0,001

м2(квадрат). Егер осы вагонның массасы 30т болатын болса, онда оның жерге түсіретін қысымы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.
S = 0,001 м² = 10^-3 м²
m = 30 т = 30*10³ кг
р=?
Шешими: р=F/s=mg/s= (3*10⁴ кг*10 Н/кг) : 10^-3 м² = 3*10⁸ Па =300 МПа