Помогите пожалуйста. Буду очень благодарна. "Тіло падає без початкової швидкості з висоти 21.5 м

протягом 2.1 с. Знайдіть прискорення руху тіла"

Ответы на вопрос

Отвечает Gis Angelina.

Логічно припустити, що прискорення буде збігатись з прискоренням вільного падіння. Якщо перевірити, то h=V(початкове)*t+at(в квадраті)/2. h=at(в квадраті)/2. a=2h/t*t=9,8