Тіло кинули в горизонтальному напрямку зі швидкістю 15м/с так,що дальність його польоту дорівнює

висоті, з якої було кинуто тіло.Визначте , з якої висоти кинули тіло.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Катя.
H=L Так я поняла???
L=Vx*t
h=g*t^22
g*t^2/2=Vx*t
g*t=2*Vx
t=2*Vx/g=2*15/10=3 c
h=10*3^2/2=45 м