Яка частота і період коливань у коливальному контурі якщо індуктивність його котушки 0.1 гн а

ємність конденсатора 10 в - 5 ф ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мезин Тимоха.
v =  \frac{1}{T}  \frac{1}{2 \pi  \sqrt{LC} }

π - число пи ( 3,14 )
L - индуктивность ( 0,1 Гн )
С - ёмкость ( 10⁻⁵ ф = 0,00001 Ф )

v =  \frac{1}{2*3,14* \sqrt{0,1*0,00001} } =  \frac{1}{6,28* \sqrt{0,000001}}  \frac{1}{6,28*0,001} =  \frac{1}{0,00628}  ≈ 159 Гц