Яка сила діє з боку однорідного магнітного поля з індукцією 50 мТл на прямолінійний провідник

завдовжки 60 см, що перебуває в полі? Провідник утворює прямий кут із напрямком ліній магнітного поля, сила струму в провіднику дорівнює 8 А

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.
Дано:
B = 50 мТл = 0,050 Тл
L = 60 см  = 0,60 м
I = 8 A
α = 90°
__________
F - ?

На проводник с током в магнитном поле действует сила Ампера:
F = B*I*L*sin α
F = 0,050*8*0,60*1 = 0,24 Н