З яким прискоренням рухаеться Тило масою 300 кг, якщо на нього дие сила 1500 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Каминер Аля.
M=300 кг    F=1500 H   a=?
===
F=m*a
a=F/m=1500/300=5 м/с2
====================