Чи вистачить 100 г бензину щоб довести до кипіння 0.5 кг води взятої при температури 20 градусів.

ККД нагрівника дорівнює 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбак Егор.
N = cmt + rm\qm
cmt+rm = nqm
4200 0.5 80 + 2.3 10^6 = 0.25 0.1 46 10^6
168000 + 2300000 = 1150000
Зразу видно, що ні