Тіло масою 80 кг знаходиться в ліфті. Знайдіть його вагу , якшо ліфт маючи прискорення 2м/с2

рухається вгору

Ответы на вопрос

Отвечает Томчук Виктория.
Дано:
m=80 кг
а=2м/с2
g=9,8м/с2
знайти:
Р
Р=m(g+a)
P=80*(9.8+2)=80*11.8=944Н