За який час на висоту 8 м може підняти насос 2 т води якщо його потужність дорівнює 8 кВт? Будь

ласка допоможіть!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Кристина.
N=A/t; 1Вт/1с;
рaбота-А =Fh=mgh; g=9.8
время - t=A/N
[A]=(2000)(8)(9.8)=156800(Дж)
[t]=156800:8000=19.6