Два резистори з опорами R1=2 Ом і R2=8 Ом з'єднали послідовно і підключили до акумулятора.

Визначити відношення напруг на резисторах U1/U2. a) 4; б) 0.25; в) 1; г) інша відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Вешкурцева Полина.
U1/U2=(I*R1)/I*R2)=R1/R2=2/8=0.25