Для проведення хімічних реакцій у повному обсязі через ванну з хімічним розчином потрібно

пропустити 900 Кл електрики. Скільки триває процес, якщо сила струму через ванну дорівнює 0,2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.
Сила тока:

i = q·/ t
Отсюда:
t = q / i = 900 / 0,2 = 4500 c или 1 час 15 минут

Ответ : Процесс длился 1 час 15 минут