Опір одного з двох послідовно з'єднаних резисторів становить 650Ом.Знайдіть опір другого резистора,

якщо сила струму в ньому 80 мА, а загальна напруга на обох резисторах дорівнює 72 В. Народ помогите плиз!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Tarjumanyan Georgi.
80 мА = 0.08 A.
Общее сопротивление цепи R = U/I = 72/0.08 = 900 Ом.
R = R1 + R2 (при последовательном соединении).
R2 = R - R1 = 900 - 650 = 250 Ом.