Період напіврозпаду радіоактивного Купруму — 10 хвилин. Яка частка від початкової кількості

залишиться через 1 годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Пика Карина.
У годині 60 хвилин,отже ми будемо 6 разів ділити на 2.Бо під час переоду напіврозпаду Купрум розпадеться з імовірністю 1/2.
Отже, залишиться 0.0078125
1/2 = 0.5
0.5 ділимо 6 разів на 2
0.5/2 = 0.25
0.25/2 = 0.125
0.125/2 = 0.0625
0.0625/2 = 0.03125
0.03125/2 = 0.015625
0.015625/2 = 0.0078125