Автомобіль масою 1 т рухається зі швидкістю 36 км/год. Під час аварійного гальмування до повної

зупинки він пройшов шлях 10 м. Визначити коефіцієнт тертя ковзання коліс.

Ответы на вопрос

Отвечает Нігда Оля.

Vo=10м/с,v=0 м/с;m=1000кг;s=10м; ma=Fтр=м*mg; м=а/g;v=Vo -at;at=vo;t=Vo/a; s=Vot - at^2/2;S=vo^2/a-vo^2/2a =vo^2/2a; a=vo^2/2S;м=vo^2/2gs =100/(2*10*10)=0,5