- Көлдің бетінде судың толқыны 6м/с жылдамдықпен таралады.Егер толқын ұзындығы 3 м болса ,су бетіне

орнатылған бакеннің тербеліс периоды мен жиілігі қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Милена.
U = 6 м/с              Решение:             T = 3/6 = 0,5 c 
λ = 3 м                 u = λ/T                   v = 1/0,5 = 2 Гц 
Т - ?,ν - ?             T = λ/u 
                            v = 1/T