У бідоні масою 0,7кг налили 5л гасу. Яку силу треба прикласти, щоб підняти бідон


Ответы на вопрос

Отвечает Леон Саша.
M1=0,7 кг
V2=5 л=0,005 м3

F=?

F=P1+P2=m1g*p2gv2=0,7 кг * 10 Н/кг + 0,005 м3 * 800 кг/м3 * 10 Н/кг = 7 Н + 40 Н = 47 Н.

Відповідь: щоб підняти бідон, треба прикласти силу 47 Н.