Обчисліть потужність насоса, який підіймає 5м квадратних води на висоту 6м за 4 хвилини? Помогите

пожалуйста)))

Ответы на вопрос

Отвечает Степанюк Кирилл.
V = 5 м³
Густина води р=1000 кг/м³
Маса води
m = p*V = 5000 кг

H = 6 м
T = 4 хв=4*60=240 с
Знайдемо роботу, яку виконує насос
А=F*H
F – вага води
g = 10 м/с² - прискорення вільного падіння
F=mg A = mgH A=5000*10*6 A = 300000 Дж
Потужність
N=A/T
N=300000/240
N=1250 Вт