Яка ЕРС індукції при розмиканні котушки,якщо вона містить 1500 витків , площа поперечного перерізу

30см², магнітна індукція 2 Тл,а час розмикання 1 мс

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Элвин.
E=N*Ф/t, Ф=B*S.
E=N*B*S/t=(1500*2*30*10^(-4))/(1*10^(-3))=9000 В = 9 кВ