Задача:поїзд масою 3000т йде з постійною швидкістю 8м/с.коефіцієнт тертя дорівнює 0,04. Яку

потужність розвиває тепловоз?

Ответы на вопрос

Отвечает Юшина Юлия.
M=3*10^6 кг    v=8 м/с    μ=0,04     N=?
===
N=A/t=F*v
F=μ*N=μ*m*g
N=μ*m*g*v=0.04*3*10^6*10*8=0.96*10^6 Вт   (0,96 МВт=960 кВт)
==========================================